logo

YENİ HAYAT PROJESİ  ‘PARK ATÖLYELERİ’ KURULDU

YENİ HAYAT PROJESİ  ‘PARK ATÖLYELERİ’ KURULDU

atolye_park (0)Ataşehir Belediyesi ve İstanbul Kalkınma Ajansı’nın desteğiyle yürütülen Yeni Hayat Projesi kapsamında bağımlılıkla mücadelede farkındalık için park etkinlikleri düzenleniyor.

Yeni Hayat Projesi’nin  Park Etkinliğinde atölyeler kuruldu.

Ataşehir Belediyesi ve İstanbul Kalkınma Ajansı’nın desteğiyle yürütülen Yeni Hayat Projesi kapsamında çocuklara, gençlere ve ailelerine bağımlılıkla mücadelede farkındalık sağlanması adına park etkinlikleri düzenleniyor.

atolye_park (3)

Her yaştan vatandaşın sahip olduğu bilgi, beceri ve deneyimlerini birbirleriyle paylaşması adına düzenlenen park etkinliği kapsamında merkezin bulunduğu park içerisinde atölyeler kuruldu.

Perküsyon Atölyesi, Seramik Atölyesi, Maket Atölyesi ve Sportif Faaliyetler yapılan etkinlikle çocukların ve gençlerin; birbirlerini tanımasına, samimiyetlerini artırmasına, boş zamanlarını değerlendirmesine ve yaratıcılıklarını geliştirmesine katkı sağlaması hedefleniyor.

atolye_park (1)

Yeni Hayat Projesi kapsamında park etkinliklerinin ilkine katılan 100 çocuk ve genç; Maket Atölyesinde maket uçak yaptılar, Perküsyon Atölyesinde darbuka çaldılar, Seramik Atölyesinde hamurdan kaplumbağa yaptılar ve Sportif Faaliyetler kısmında ise futbol oynadılar.

Park etkinlikleri yeni çocukların katılımlarıyla belli periyotlarla devam edecek.

atolye_park (2)atolye_park (4)

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ