logo

ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ KAHVALTIDA BULUŞTU

ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ KAHVALTIDA BULUŞTU

atasehir_zabita_kahvalti (1)Ataşehir Belediyesi Zabıta personeli, yeni yıl ve ertelenen Zabıta Haftası kutlaması kapsamında düzenlenen kahvaltıda Başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle buluştu.

Recep Kenan/itvhaber.com

Ataşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli, yeni yıl ve ertelenen Zabıta Haftası kutlama programı kapsamında düzenlenen kahvaltıda Başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile bir araya geldiler.

atasehir_zabita_kahvalti (34)

Zabıta Müdürü Gürsel Sarımaden’in ev sahipliğinde Sahan Restorant’ta düzenlenen kahvaltıya; Ataşehir Belediye Başkan yardımcıları; Hüseyin Hışman, Namık Sürmen, Abdullah Der, Metin Kaya ve Kalender Özdemir, birim müdürleri; Battal Sarıkaya, Mehmet Ali Cağnış, Necati Bozkurt, Ayten Kartal, Cenan Arslan, Arife Kizir, Oktay Yılmaz ile zabıta personeli katıldı.

atasehir_zabita_kahvalti (22)

GÜRSEL SARIMADEN “ERTELENMİŞ KAHVALTI”

Kahvaltıda konuşan Zabıta Müdürü Gürsel Sarımaden; “Ertelenmiş bir kahvaltıydı. Eylül ayındaki ‘Zabıta Haftası’ dolayısıyla programlanmış gecikmeli de olsa yılbaşı öncesine denk getirmeye çalıştık. Sizlerle birlikte kahvaltı yapmaktan son derece mutluyum. Hepinize afiyet olsun” dedi.

atasehir_zabita_kahvalti (26)atasehir_zabita_kahvalti (28)

Ataşehir Belediyesi Zabıtadan sorumlu Başkan Yardımcısı Hüseyin Hışman; “Zabıta Haftası dolayısıyla vermemiz gereken bir kahvaltıyı gecikmelide olsa gerçekleştirmiş olduk. Zabıta teşkilatları sorunların dış yüzü. Sonuç itibariyle 24 saat hizmet veriyoruz.  7’den 70’e Ataşehir’de yaşayan vatandaşların öncelikle yaşamlarını kolaylaştırmak için her türlü fedakârlığı yaptığınızı biliyorum. Bu anlamda kurumumuza sağlamış olduğunuz katkı ve desteklerinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Başkan yardımcıları, birim müdürler ve zabıtalar kahvaltı sonrası birlikte günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdiler.

atasehir_zabita_kahvalti (11)atasehir_zabita_kahvalti (20)atasehir_zabita_kahvalti (25)

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ