logo

Zile Şeyh Köyü Derneği’nden Kalender Özdemir’e Ziyaret

Zile Şeyh Köyü Derneği’nden Kalender Özdemir’e Ziyaret

Tokat Zile Şeyh Köyü Köyü Eğitim ve Kültür Derneği yönetimi makamında ziyaret ettiği Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Kalender Özdemir’e desteğinden dolayı plaket takdim etti.

Recep Kenan/itvhaber.com

Tokat İli Zile İlçesi Şeyh Köyü Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Haydar Akyüz ve Durmuş Acar’ın da aralarında olduğu yönetim kurulu üyelerini makamında misafir eden Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Kalender Özdemir, plaket takdiminde, “Sosyal Belediyecilik gereği bölgemizde bulunan dernekler aracılığı ile özellikle acı günlerinde cenaze aracı ve diğer ihtiyaçlarında vatandaşlarımıza destek oluyoruz. STK temsilcisi arkadaşlarımız da ziyaretimize gelerek Belediyemizin desteği için teşekkür ettiler. Ziyaretlerinde de plaket verdiler. Kendilerine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Derneklerinin kuruluşundan itibaren Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Kalender Özdemir derneklerine destek verdiğini kaydeden Tokat İli Zile İlçesi Şeyh Köyü Köyü Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Haydar Akyüz, bu desteklerinden dolayı dernek adına kendisine teşekkür ederek, plaket takdim etmek üzere ziyaret ettiklerinin altını çizerek, “Özellikle acı günlerimizde, cenazelerimizde bizlere teşekkürleri için Ataşehir Belediyesi ve Başkan Yardımcısı Kalender Özdemir’e teşekkür ediyoruz. Derneğimizi temsilen yönetim kurulu ve üyelerimiz adına kendisine bir teşekkür plaketi takdim ediyoruz” dedi.

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
807 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ