logo

Ataşehir Belediyesi Kurban Satış Ve Kesim Alanlarını Denetliyor

Ataşehir Belediyesi Kurban Satış Ve Kesim Alanlarını Denetliyor

Ataşehir Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi tüm önlemlerin aldığını Ataşehir’de, vatandaşların huzurlu bir bayram geçirmesi için denetimlerini sürdürüyor.

Recep Kenan/itvhaber.com

Ataşehir’de Kurban Bayramı için hazırlanan İBB ve özel kurban satış ve kesim yerleri Ferhatpaşa Mahallesi’nde yedi noktada kuruldu.

Denetimlere katılan Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Der, Ataşehir Belediyesi Temizlik,  Zabıta ve Veteriner ekipleri ile birlikte gerçekleştirilen denetimler ile ilgili, “Kurban bayramı öncesi; Ataşehir ilçemizde bulunan kurban satış alanlarını, kesimhanelerini veteriner müdürümüz, temizlik işleri müdürümüz, zabıta müdürümüz ve ekibimizle birlikte denetimlerini gerçekleştirdik.” Açıklamasını yaptı.

Kurban Bayramı süresince Ataşehir’deki satış ve kesim yerlerinde satışa sunulan büyükbaş ve küçükbaş hayvanların Ataşehir Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne bağlı veteriner hekimler tarafından sağlık kontrolleri yapılıyor, kesime hazırlanan alanlarda hijyen şartlarının sağlanması içinde  gerekli denetimler aralıksız sürdürülüyor.

Ataşehir Belediyesi, Ataşehir’de Kurban Bayramı öncesi koronavirüs salgını önlemleriyle hazırlanan kurban satış ve kesim yerlerinin Ferhatpaşa Mahallesi’nde 7 noktada kurulduğu açıkladı.

ATASEHİR KURBAN SATIŞ ALANLARI VE KESİM YERLERİ AÇIKLANDI

Ataşehir’de kurulan Kurban Satış Alanları ve Kesim Yerleri:

KURBAN SATIŞ/KESİM YER ADI YER ADRESİ
İBB KURBAN SATIŞ VE KESİM YERİ FERHATPAŞA Mah. Efe Sk.
YEDPA SATIŞ VE KESİM YERİ Mimar Sinan Mah. Üsküdar Cad. No:1 YEDPA
FERHATPAŞA SATIŞ VE KESİM YERİ 1 FERHATPAŞA Mah. 67.Cad.
FERHATPAŞA SATIŞ VE KESİM YERİ 2 FERHATPAŞA Mah. G-67 Sk. İBB Yanı
FERHATPAŞA SATIŞ VE KESİM YERİ 3 FERHATPAŞA Mah. Kömürcu Yolu sk.
FERHATPAŞA SATIŞ VE KESİM YERİ 4 FERHATPAŞA Mah. Kömürcu Yolu sk.
FERHATPAŞA SATIŞ VE KESİM YERİ 5 FERHATPAŞA Mah. Kömürcu Yolu sk.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ