logo

KAYMAKAMLIKTA MUHTARLARLA ‘TÜİK’Lİ TOPLANTI

KAYMAKAMLIKTA MUHTARLARLA ‘TÜİK’Lİ TOPLANTI

İçişleri Bakanlığı’nın Genelgesi doğrultusunda yapılan muhtarların Mayıs toplantısı Kaymakamlık toplantı salonunda TÜİK Bölge Müdürü İsmail Gökalp’ın katılımı ile yapıldı.

Recep Kenan/itvhaber.com

Ataşehir’in genel konularının değerlendirildiği, muhtarların mahallelerdeki sorunlarını dile getirdiği Kaymakam Zafer Karamehmetoğlu’nun başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Ataşehir’in mahalle muhtarları ve ilçe daire müdürleri katıldı.

Toplantıda TÜİK tarafından yürütülen “Kaliteli ve Güvenilir İstatistik İçin Muhtarlarla El Ele” projesi hakkında ayrıntılı bilgi veren Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) İstanbul Bölge Müdürü İsmail Gökalp, konu ile ilgili muhtarların sorularını yanıtlarken, muhtarlardan gelen güvenlik konusundaki kaygılara da yanıt verdi.

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) İstanbul Bölge Müdürü İsmail Gökalp, Ataşehir İlçe Kaymakam Zafer Karamehmetoğlu’na “Kaliteli ve Güvenilir İstatistik İçin Muhtarlarla El Ele Projesi” Ataşehir uygulamaları çalışmalarında kendileri ile işbirliği yapan ilk kaymakamlıklar arasında yer aldığı için Teşekkür Belgesi takdim etti.

Ramazan ayında tüm ilçe kurularının katılacağı iftar vereceklerini kaydeden Ataşehir İlçe Kaymakamı Zafert Karamehmetoğlu, ilçe Emniyet amirleri, daire müdürleri, muhtarlar, STK’ların bir kısmı, siyasi parti yöneticileri, gaziler aileleri ile birlikte ve şehit aileleri ile beraber iftar organizasyonu yapılacağını kaydetti. Kaymakam Karamehmmetoğlu, iftar organizasyonuna muhtarların katılımını da önemsediğinin altını çizdi.

Ataşehir’deki şehit ailelerini ziyaretlerini sürdürdüğünü ifade eden Kaymakam Zafer Karamehmetoğlu, şehitlerimiz içi 15 günde bir okutulan mevlite bayram sonunda devam edileceğini  kaydetti.

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ