logo

Maltepeliler, ‘Sporun Kalbi’nde ‘Spor Karnavalı’nda Buluştu

Maltepeliler, ‘Sporun Kalbi’nde ‘Spor Karnavalı’nda Buluştu

Maltepe Belediyesi tarafından 17-25 yaş aralığındaki Maltepeli gençler için düzenlenen “Maltepe Gençlik Günleri”, Spor Karnavalı’yla sona erdi.

Maltepe Belediyesi’nin 17-25 yaş aralığındaki Maltepeli gençler için düzenlediği “Maltepe Gençlik Günleri”, Spor Karnavalı’yla sona erdi. Maltepe Orhangazi Şehir Parkı yanındaki alanda düzenlenen ve gün boyu devam eden karnavala her yaştan Maltepeli vatandaş katıldı. Karnaval, vatandaşların sporla iç içe, sağlıklı bir yaz mevsimi geçirmesi amacıyla düzenlendi.

Maltepe Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’nce “Sporun kalbi Maltepe” sloganıyla düzenlenen karnavala katılanlar, futboldan basketbola, tırmanma duvarından, masa tenisi, dart ve rodeoya birbirinden farklı spor ve oyun dallarında eğlenceli zaman geçirdiler. Karnavalda kedi ve köpekler için mama dağıtımı da yapıldı.

ÇOCUKLAR FARKLI SPOR DALLARIYLA TANIŞTI

Zübeyde Türkmen Sütçü karnavala eşi ve oğluyla birlikte katıldıklarını belirterek “Oğlum beş yaşında. Araba yarışına katıldı ve çok eğlendi. Babasıyla birlikte şimdi masa tenisi oynuyor. Maltepe Belediyesi’nin düzenlediği bu hizmetten çok memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz.” dedi. Karnavala kızları ile birlikte katılan Yusuf İnan “Maltepe Belediyesi’nin Fındıklı Mahallesi’nde de ücretsiz etkinlikleri oluyor. Bu etkinlikler çocuklarımız için çok faydalı oluyor. Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’a ve emeği geçenlere çok teşekkür ederiz.” diye konuştu. Yaren ve Mine İnan ise Maltepe Belediyesi’nin spor etkinliklerine

daha öncede katıldıklarını ifade ederek “Karnavaldaki etkinliklerle çok eğleniyoruz. Maltepeli çocukların buraya gelip eğlenmesini istiyoruz. Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’a bu etkinliği düzenlediği için teşekkür ederiz. Kendisini çok seviyoruz.” diye konuştular.

GENÇLİK GÜNLERİ SONA ERDİ

8-12 Ağustos tarihlerinde Maltepe Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’nce ücretsiz organize edilen Gençlik Günleri’nde gençler için yüzme, bowling turnuvası, go-kart yarışı, paint-ball turnuvası düzenlenmişti.

itvhaber

Paylaşın:
Etiketler: » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ