logo

Kayışdağı’nda Sevcan Orhan ve Hüseyin Turan’lı Türkü Gecesi

Kayışdağı’nda Sevcan Orhan  ve Hüseyin Turan’lı Türkü Gecesi

sevcan orhan _ kayisdagi- kardeş kültürleriSevcan Orhan ve Hüseyin Turan Kayışdağı Mahallesi’nde Kardeş Kültürleri Festivali kapsamında verdikleri konserle, halk müziği ziyafeti çektiler.

Recep Kenan/itvhaber.com

4. Ataşehir Kardeş Kültürlerin Festivali kapsamında, 16 Eylül Pazartesi akşamı Kayışdağı Mahallesi 80. Yıl Cumhuriyet Parkı Toprak Saha’da gerçekleştirilen Sevcan Orhan ve Hüseyin Turan konserine Kayışdağı Mahallesi sakinleri ve Ataşehirlilerden yoğun katılım oldu.
Sanatçılar Sevcan Orhan ve Hüseyin Turan, seslendirdikleri türkülerle izleyiciden yoğun alkış aldılar. Sanatçıların seslendirdiği eserlere katılan Ataşehirliler coşku dolu konser gecesinde sevilen türkülere eşlik etti.

4. Ataşehir Kardeş Kültürleri Festivali kapsamında, Sevcan Orhan ve Hüseyin Turan’ın Kayışdağı Mahallesi’nde verdikleri konsere Ataşehir Belediye Başkan Yardımcılar Sadık Kayhan, Hüseyin Hışman ve Abdullah Der ile birlikte; Ataşehir Belediye Meclisi Üyeleri Muammer Ayvalı ve Ali Rıza Işık, Kayışdağı Mahallesi sakinleri ile Ataşehirliler katıldı.

Gecede sahne alan sanatçılara, 4. Ataşehir Kardeş Kültürleri Festivali’ne katkılarından dolayı plaket ve çiçek verildi.

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ