logo

KURBAN BAYRAMI TATİLİ UZUYOR!

numan_kurtulmusKurtulmuş’tan Kurban Bayramı tatili açıklaması geldi. Bayram tatili uzadı mı? tatil kaç gün? 12 Eylül Pazartesi günü başlayacak olan Kurban Bayramı dört gün sürecek.

Recep Kenan/itvhaber.com

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş Kurban Bayramı ile ilgili de beklenen haberi verdi. Kurtulmuş bayram tatili ile ilgili “Büyük ihtimalle Kurban Bayramı tatilimiz de 9 günlük olacak, yani cuma günü olacak ama onun kararı henüz Bakanlar Kuruluna gelmedi” dedi.

12 Eylül Pazartesi perşembe günü sona sürecek olan Kurban Bayramı tatili uzatılıyor.  12 Eylül Pazartesi günü başlayacak olan ve resmi olarak 4 gün tatil olan Kurban Bayramı tatilinin uzatılacağını açıklayan Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş tatilin uzatılacağını ancak Bakanlar Kurulu kararı alınınca Kurban Bayramı tatili süresi ile ilgili resmi açıklamanın yapılacağını söyledi.

Bakanlar Kurulu’nda alınacak karar açıklandığında Kurban Bayramı tatili 10 Eylül -18 Eylül 2016 tarihlerinde olacak.

Etiketler: » » » » » » »
Share
862 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

KURBAN BAYRAMI TATİLİ UZUYOR!” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    KURBAN BAYRAMI TATİLİ UZUYOR!
    AYRINTI HABERDE, TIKLAYINIZ
    https://www.itvhaber.com/?p=98860
    #BaşbakanYardımcısı #NumanKurtulmuş #KurbanBayramıTatiliAçıklaması #KurbanBayramıTatili #BayramıTatiliUzuyor #KurbanBayramıTatiliKaçGün #BayramıTatili #itvhaber #BayramıTatiliUzadı