logo

Binlerce Sancaktepeli İftar Sofrasında Bir Araya Geldi

Binlerce Sancaktepeli İftar Sofrasında Bir Araya Geldi

Sancaktepe Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programında binlerce Sancaktepeli, Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü ile birlikte oruçlarını açtı.

Sancaktepe Belediyesi tarafından düzenlenen iftar yemeğinde binlerce Sancaktepeli hep birlikte oruçlarını açtı. Vatandaşlarla birlikte iftar yapan Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, “Sancaktepe’de huzur içinde, kardeşlik içinde, bir arada yaşayacağımız bir ilçe olalım ve otuz dokuz ilçemizin hepsine örnek olalım istiyorum” dedi.

Sancaktepe Belediyesi tarafından Yenidoğan Mahallesi Sancaktar Caddesinde düzenlenen iftar programına Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü ve binlerce Sancaktepeli vatandaş katıldı. İftar öncesinde alanda gezen Başkan Döğücü, vatandaşlar ile tek tek selamlaştı.

Konuşmasında birlik ve beraberlik vurgusu yapan Başkan Döğücü, ‘’ Bakınız burada hepimiz bir aradayız. Allah birliğimizi, kardeşliğimizi daim etsin. Bizi şer odaklarından muhafaza eylesin. Sancaktepe’de huzur içinde, kardeşlik içinde, bir arada yaşayacağımız bir ilçe olalım ve otuz dokuz ilçemizin hepsine örnek olalım istiyorum. Bu konuda benimle gayret etmeye var mısınız? ” ifadelerini kullandı.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ