logo

KARDEŞ KÜLTÜRLERİN FESTİVALİ’NE ZORUNLU ARA

KARDEŞ KÜLTÜRLERİN FESTİVALİ’NE ZORUNLU ARA

kardes_kulturlerAtaşehir Belediyesi, 1 Eylül Dünya Barış Günü’nde başlayan 5.Kardeş Kültürlerin Festivali’nin 4 Eylül Pazar günü Küçükbakkalköy’deki programını gelen şehit haberleri nedeniyle iptal etti.

Recep Kenan/itvhaber.com

Ataşehir Belediyesi, 5.Kardeş Kültürlerin Festivali kapsamında 4 Eylül Pazar günü Küçükbakkalköy‘de yapılacak olan etkinliklerin gelen şehit haberleri nedeni ile iptal edildiğini açıkladı.

Ataşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada; “4 Eylül Pazar günü Küçükbakkalköy’de yapılacak olan Kardeş Kültürlerin Festivali, teröre verdiğimiz acı kayıplar nedeniyle iptal edilmiştir. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, başta aileleri olmak üzere tüm ülkemize başsağlığı ve sabır dileriz” ifadelerine yer verildi.

BATTAL İLGEZDİ “TERÖRE LANET OLSUN”

Öte yandan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, sosyal medya hesabındaki “TERÖRE LANET OLSUN” başlıklı paylaşımında; “Kara bir gün, gencecik çocuklarımızın, askerlerimizin ölüm haberleri ile sarsılıyoruz. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı; yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ